O firmie

"DOM-BRUK" Januszkowo to to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży wyrobów galanterii betonowej. Od początku swojej działalności firma stawia na najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów. Głównie zajmujemy się dystrybucją gotowych produktów. Chcąc osiągnąć ten cel postanowiliśmy współpracować z liderami produkcji takimi jak POLBRUK, LEIER, CRH KLINKIER i wieloma innymi.

Posiadamy szeroki asortyment spośród którego znajdą Państwo coś dla Siebie, Swojego ogrodu i podwórka. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

O sukcesie naszej firmy decyduje nie tylko szeroki asortyment produktów, ale również profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta w zakresie dostawy oraz doradztwa. Wyróżnia nas przede wszystkim szybka realizacja zamówień, a także rzetelność świadczonych usług. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem samowyładowczym oraz zespołem doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników. Indywidualne podejście do każdego klienta i wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, iż nasza firma postrzegana jest jako rzetelna, sumienna oraz profesjonalna. 

Image

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

DOM-BRUK Paweł Domagała

Januszkowo 43

88-400 Żnin

+48 691 482 995
+48 52 30 21 019

dombruk@poczta.onet.pl

Odwiedź nas na

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.